Наші переваги


Досвід

Компанія більше 20 років виробляє кондитерські вироби.

Якість

Якість нашої роботи підтверджена сертифікатами: "Система управління якістю ДСТУ ISO 9001-2009" та "Система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007"

Обладнання

Ми виробляємо продукцію на італійському та німецькому обладнанні.

Майстерність

Наші кондитери не тільки готують продукцію з любов'ю для Вас, але їх вміння оцінені, про що говорить велика кількість грамот та нагород.

Кондитерська фабрика “Источник радости”

Загальні відомості

Слов’янська кондитерська фабрика ТМ «Источник радости» – один з лідерів кондитерського ринку Сходу України. В її асортименті – понад 200 видів солодких виробів, що користуються заслуженою популярністю у споживачів.

У Слов’янську і Краматорську фабрика має 10 фірмових магазинів «Источник радости». Крім цього, її продукцію можна придбати в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській областях та Києві.

Персонал

У виробництві солодкої продукції ТМ «Источник радости» задіяні близько 200 чоловік. Кожен з них – висококласний фахівець, майстер своєї справи, який вкладає душу і досвід в улюблену роботу. Гідна оплата праці, професійне навчання, виховання гідної зміни, турбота про колектив – ось принципи роботи кондитерської фабрики.

Виробництво

Сучасне, надійне німецьке та італійське обладнання дозволяє створювати продукцію, здатну створити конкуренцію провідним торговим маркам країни і Європи. Більше 20 років на кондитерському ринку, стали гарантією смаку і якості.

Сертифікати міжнародного рівня «Система управління якістю ДСТУ ISO 9001-2009» і «Система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007», отримані в 2017 році, дають право ТМ «Источник Радости» виходити на європейський ринок.

Новини компанії


Новини

Новинки

Акції

Соціальні проекти

З питань співробітництва пишіть нам